Divadlo Aréna

Úzkostlivá Pam, snaživá Theresa, príťažlivá Jackie, bláznivá Sharon a svojrázna babička Betty - päť žien ktoré zdedia staré ošarpané divadlo. Musia ho zrekonštruovať, no na to potrebujú nemalé finančné prostriedky a tak sa rozhodnú zorganizovať benefičný večer. Napätie vrcholí keď svoju účasť potvrdí najväčšia hviezda česko - slovenského šoubiznisu.

Komédia pre päť žien bola uvedená vo vyše sto ochotníckych divadlách v Španielsku, Belgicku, Holandsku, Írsku, Estónsku i na Novom Zélande. Pred piatimi rokmi sa premiéry dočkalo i české publikum v pražskom Divadle Palace v réžii Davida Prachřa.

 

Autor: Peter Quilter

Réžia: Soňa Ferancová

Scéna: Silvia Balážová

Kostýmy: Simona Vachálková

Hudobná spolupráca: Juraj Bielik

Choreografia: Šárka Ondrišová


VSTUPENKY V PREDAJI

Môžete si ich zakúpiť priamo v Tajove  po telefonickom dohovore na čísle: 0918 876894 alebo v kaviarni LA PASSIONE v Banskej Bystrici. Platba iba hotovosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle, nie kaviareň.

PROSÍME VÁS O SKORŠÍ PRÍCHOD ( NAŠA DIVADELNÁ KAVIAREŇ JE OTVORENÁ OD 18.00 ) Z DÔVODU OBJEDNÁVOK NÁPOJOV KTORÉ ODDIAĽUJÚ ZAČIATOK PREDSTAVENIA. OBJEDNÁVKY POČAS PREDSTAVENIA NIE SÚ MOŽNÉ.